• Drukarki etykiet samoprzylepnych

  Drukarki etykiet samoprzylepnych

 • Drukarki etykiet samoprzylepnych

  Drukarki etykiet samoprzylepnych

 • Drukarki etykiet samoprzylepnych

  Drukarki etykiet samoprzylepnych

 • Markery przemysłowe

  Markery przemysłowe

Drukarki i pisaki DIY

Dzięki profesjonalnym drukarkom i oprogramowaniu do znaków bezpieczeństwa i identyfikacji obiektów możesz przejąć pełną kontrolę nad identyfikacją środowiska pracy i szybko spełnić wymagania krajowych i europejskich przepisów w zakresie bezpieczeństwa, sprawiając, że
środowisko pracy będzie bezpieczniejsze i wydajniejsze zgodnie z zasadami 5S i lean.

Drukowanie własnych etykiet może być w Twojej firmie najbardziej ekonomicznym i najłatwiejszym sposobem uzyskania potrzebnych oznakowań. Termiczne drukarki etykiet stają się coraz bardziej powszechne w środowisku przemysłowym, gdzie oznakowanie jest wymagane w celu utrzymania wydajności i bezpieczeństwa. Możliwość wydrukowania szybko tego, czego potrzebujesz, kiedy potrzebujesz, jest niewątpliwe korzystne.

W przeciwieństwie do tradycyjnych drukarek, które drukują na papierze za pomocą atramentu, drukarki termotransferowe wiążą termicznie żywicę drukarską z materiałem bazowym (zwykle winylowym), co powoduje, że etykiety są odporne na warunki atmosferyczne i chemikalia, a także rozdarcie.

Oferujemy drukarki i materiały eksploatacyjne do drukarek. Pomożemy Ci wybrać pakiet (drukarka, oprogramowanie, taśmy i inne materiały eksploatacyjne) spełniający Twoje wymogi.
Na jednej drukarce stworzysz etykiety do oznakowania całej twojej firmy: na instalacje, urządzenia, do biura, magazynu, itd.

W naszej ofercie mamy również pisaki i markery przemysłowe.