• Tablica perforowana ze skrzynkami

  Tablica perforowana ze skrzynkami

Gabloty i tablice na blokady

Dostępność blokad oraz sposób ich przechowywania jest często niedocenianym, ale bardzo ważnym aspektem systemu LOTO. Proponujemy 3 rozwiązania, które pozwolą na łatwo dostępne i bezpieczne przechowywanie blokad: skrzynki, tablice i gabloty.

 • Gabloty LOTO

  Gabloty pozwalają przechowywać blokady LOTO w sposób zarówno bezpieczny jak i estetyczny. Dzięki zastosowaniu tzw. „cieni” każda z blokad ma swoje miejsce co w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie ich w porządku oraz pozwala w krótkim czasie wskazać które blokady zostały użyte. Przechowywanie blokad wewnątrz gabloty pozwala utrzymać je w czystości ( środowiska zapylone, zaolejone) oraz uchroni je przed nieautoryzowanym użyciem ( zamknięcie gabloty na klucz).

 • Skrzynki LOTO

  Skrzynki blokowania grupowego LOCKOUT / TAGOUT służą do do depozytu kluczy przy zastosowaniu Lockoutu grupowego.

 • Tablice LOTO

  Tablice na blokady LOCKOUT sprawdzają się głównie w przemyśle spożywczym. Dzięki swojej budowie są one łatwe w myciu a osadzanie się kurzu czy innych osadów jest ograniczone do minimum. Dzięki zastosowania tzw. „cieni”, każda z blokad będzie posiadać swoje miejsce odkładcze. Umożliwi to szybką identyfikację użytych blokad oraz ułatwi przechowywanie ich w estetyczny i uporządkowany sposób.