Oznakowania informacyjne i ostrzegawcze

Znaki informacyjne wykonujemy najczęściej na folii samoprzylepnej, folia magnetycznej i  PCV - na życzenie klienta stosujemy też inne materiały. Każdy projekt realizujemy indywidualnie.
Znaki informacyjne umieszczane na urządzeniach zawierają podstawowe informacje dotyczące urządzenia oraz jego obsługi.

Symbole dostarczamy w formie arkuszy z 12 znakami samoprzylepnymi o średnicy 5 cm (znaki okrągłe) lub o boku 5 cm (znaki trójkątne). Symbole nadrukowane są na folii PCV o zwiększonej odporności na działanie warunków atmosferycznych i przemysłowych.

Etykieta rewers

Wysokiej jakości etykiety drukowane ,,od spodu'' (rewers print). Nadruk ukryty jest pod przezroczystym materiałem, co zabezpiecza go przed zadrapaniem, uszkodzeniami mechanicznymi, a także promieniami UV.

Etykieta magnetyczna

Etykiety magnetyczne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych etykiet. Sprawdzają się szczególnie w miejscach gdzie oznakowanie jest tymczasowe. Po usunięciu nie zostawiają śladów i mogą zostać użyte ponownie. Tekst oraz grafika etykiet jest dowolna. Mogą być stosowane do oznakowania metalowych elementów obudowy maszyn, metalowych szafek oraz regałów jak również na tablicach magnetyczno-suchościeralnych.

 

Oznakowania ostrzegawcze i informacyjne - materiały
Folia samoprzylepna
Folia magnetyczna
Aluminium anodowane
Aluminium
Stal nierdzewna
Alucer