Skorzystaj z naszych usług

 • Druk cyfrowy

  Druk cyfrowy stosuje się w przypadku skomplikowanej grafiki oraz w przypadku wydruku pojedynczych wzorów, kiedy stosowanie sitodruku nie jest ekonomiczne. Jakość druku cyfrowego i sitodruku jest bardzo zbliżona. Wysoki poziom jakości widoczny jest nie tylko w druku kolorowym, ale nawet w przypadku samego czarnego tekstu.

 • Grawerowanie

  Tabliczki grawerujemy laserowo lub mechanicznie (frezem). Wykonujemy je na laminatach PCV, aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałach na zamówienie. Wymiar tabliczki, jej wykończenie (np. zaokrąglone rogi), układ tekstu, otwory do montażu dopasowujemy do wymagań klienta. Długoletnie doświadczenie oraz najnowsza technologia gwarantują wysoką jakość oraz bardzo krótkie terminy wykonania nawet dużej ilości tabliczek.

 • Montaż

  Proponujemy montaż dostarczanych przez nas oznakowań przez wyspecjalizowanych monterów. Gwarantuje to trwałe, estetyczne oraz zgodne z formalnymi wymogami zamontowanie elementów oznakowań. Nasi monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy i montażu oznakowań w zakładach przemysłowych. Dysponują sprzętem pozwalającym na sprawny i szybki montaż, a także posiadają umiejętności samodzielnego poruszania się po instalacjach na podstawie schematów technologicznych.

 • Sitodruk

  Sitodruk umożliwia nadruk dowolnego, jedno- lub wielobarwnego, układu graficznego, na papierze, foliach i płytach z tworzyw sztucznych, metalach oraz na przedmiotach uformowanych, tzw. kształtkach z różnych materiałów np. bezpośrednio na urządzeniach, na płytach czołowych urządzeń i przyrządów kontrolnych, itp.