• Znaki podłogowe BHP
  • Znaki podłogowe BHP
  • Znaki podłogowe BHP
  • Znaki podłogowe BHP

Symbole podłogowe

Samoprzylepne znaki podłogowe wykonane są z wysokojakościowej folii samoprzylepnej o dużej sile klejenia (nawet do 30N/25mm - w zależności od rodzaju podłoża) i zwiększonej odporności na działanie wody, tłuszczów, olejów, a także lekko stężonych kwasów i zasad.

Dodatkowo znaki są zalaminowane folią trudnościeralną, która zabezpiecza je przed skutkami natężonego ruchu kołowego, pieszego i działaniem promieni słonecznych. Folia odporna jest na działanie temperatur w zakresie od -400C do +800C.

Każdy ze znaków może również zostać przygotowany z dodatkową warstwą fotoluminescencyjną, zapewniającą ich widoczność w ciemności, czy słabym oświetleniu.

Standardowo znaki dostępne są w formacie koła o średnicy 300 mm (znaki zakazu i nakazu) lub trójkąta o wysokości 300 mm (znaki ostrzegawcze).

 

Znaki podłogowe jako element Visual Control

Projektowane i produkowane przez nas znaki podłogowe są jednym z podstawowych i najważniejszcyh elementów zarządzania wizualnego w przedsiębiorstwie. Doskonale wpisują się w koncepcję szczupłego zarządzania (Lean Management) procesami wytwórczymi.

 


Do pobrania: