Taśmy i znaki podłogowe DuraStripe

DuraStripe jest trwałym systemem znakowania podłóg, który dzięki prostej aplikacji i dużej odporności na zużycie przewyższa inne zwykle stosowane metody. Taśmy DuraStripe sprawdzają się w warunkach suchych, mokrych, podmarzających, również na posadzkach brudnych i stale zaolejonych. Odporne na działanie chemikaliów. Zaleca się ich stosowanie w przedziale temperatur od -40°C do +40°C.

Taśma składa się z warstwy PCV z klejem akrylowym bądź gumowym. Bardzo elastyczna, posiada gładką, łatwą do czyszczenia powierzchnię. Taśmy DuraStripe® są dostępne w rolkach 30, 60 i 120-metrowych, w 7 połyskujących kolorach i 3 podstawowych szerokościach (50, 75 i 100 mm).

 

 

      Podstawowe kolory
 Żółty Czerwony Biały Niebieski Zielony Pomarańczowy Czarny Żółto-czarny
               
021 031 010 052 062 035 070 Y/B

 

 


Do pobrania:

 • Durastripe Lean

  DuraStripe Lean i Mean Lean

  DuraStripe Lean i Mean Lean zapewniają wytrzymałe rozwiązania znakowania powierzchni przy małych nakładach finansowych.

 • DuraStripe Multiflex

  Taśma Multiflex sprawdza się w miejscach, w których natężenie ruchu wózków widłowych waha się od lekkiego do umiarkowanego.

 • Taśma Durastripe Supreme

  DuraStripe Supreme V

  Supreme V to produkt mający najlepsze cechy DuraStripe Lean i Supreme. Łączy cechy doskonałej przyczepności na każdej nawet najbardziej wymagającej powierzchni i profilu DuraStripe Lean.

 • Taśma Durastripe X-treme

  DuraStripe X-Treme

  DuraStripe X-Treme jest produktem alternatywnym dla Supreme V przeznaczonym dla przemysłu ciężkiego, zaprojektowanym specjalnie do wprowadzania zmian w trudnych warunkach.

 • Montaż DuraStripe

  Przyklejanie DuraStripe® jest bardzo proste zarówno przy użyciu aplikatora jak i ręcznie.

 • Symbole Durastripe

  System DuraStripe® obejmuje całą gamę znaków i kształtów. W ofercie znajdują się cyfry i litery do numerowania i pisania tekstów, także koła, stopy, strzałki i narożniki oraz kształty przechodniów.